Монтаж систем отопления в Серпуховском районе http://k-ssp.ru/otopleniye/
рус | eng

ВІДГУКИ

«Ми в "Brand Training" обожнюємо GreenWell. За що? За те, що в цих залах передбачено все для комфортної роботи наших Клієнтів і те, що ніщо не відволікає їх від отриманнязнань. Зручне розташування, ергономіка приміщень, їх дизайн, організація простори для навчання і відпочинку, найсучасніше устаткування для будь-якого виду навчання - те про що можна тільки мріяти. Наші мрії реалізовуються завдяки GreenWell.

PS Єдине, чим нас може розладнати GreenWell? Коли зали GreenWell виявляються зайняті!»

Наталія Урда, Виконавчий директор Brand Training

«Хороше місце, хороший персонал, гарний вигляд з вікна. До перерв були готові столи з чаєм, кавою і печивом. Планування залів продумане, зручно підключається проектор, нікому не закривається огляд, столи рухаються, кондиціонер провітрює.
Для тренера і його команди щастя прийти і просто провести тренінг, ні на що не відволікаючись.»

Вадим Паясу
skillstore.ru/events
«Зали чудові, світлі, добре оформлені, приємнатворча атмосфера, уся необхідна техніка і умови під рукою, все зручно все кльово. Двічі проводив там тренінги. І в подальші рази, при необхідності, звернуся до них знову.»

Павло Колодяжный, арт-директор і засновник дизайн-бюро «make»«Від щирого серця хочу подякувати команду Greenwell Conference & Coaching Centre за професіоналізм і прекрасне відношення до роботи.
Я була приємно здивована європейською якістю обслуговування і дружелюбністю.
Гринвел може по праву гордиться вдалим і вигідним розташуванням в місті, прекрасними аудиторіями, високою якістю послуг, відмінним кетерингом, чітким відношенням до бухгалтерських і фінансових питань, пунктуальністю і позитивним настроєм команди і особистим прекрасним відношенням до своєї справи директора - Ірини Ковалевой.
З Вами дуже приємно працювати! Сподіваюся на продовження плідної співпраці!»

Олександра Коминова, HEXAGONE, бренд менеджер«Датський Радий з Біженців дякує колективу Greenwell Conference & Coaching Centreза професіоналізм, своєчасність і якість зроблених послуг. За час нашої співпраці Greenwell зарекомендував себе як надійного і компетентного партнера, що оперативно знаходить рішення виникаючих проблем і готового завжди йти назустріч замовникові. Бажаємо Вашій організації подальших успіхів і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!»

Криста Зонголович, директор


Компанія "Green Well" має веб сайт, де можна знайти усю необхідну інформацію, контакти, а також інтерактивно розглянути зали, де проходитиме захід;
- офіс знаходиться в зручному місці, він розташовує з перших хвилин своєї "свіжіше", "зеленою" атмосферою, чистотою, і зручностями
- кожна з робочих кімнат має свій індивідуальний стиль, і в кожній їх них комфортно працювати
- усі деталі максимально продумані: легкі пересувні столи різних форм!!!, вбудовані проектори, хороше кондиціонування кімнат, безкоштовна вода для учасников
- процес оформлення документів швидкий і гнучкий, компания "Green Well" проявляє лояльність і довіру до клієнта, що дуже цінується - в процесі підготовки до заходу усі побажання і деталі максимально враховані
- у разі потреби виявляється професійна підтримка в організації кави-пауз
- організацію ланчев, обговорення деталей з ресторанами компанія "Green Well" бере на себе, клієнт же отримує необхідний результат.

Ірина Бурлаки, адміністратор по персоналу компанії сектора FMCG

Не раз організовував тренінги або семінари, бачив різні зали.Гринвелл міцно зачепив: відмінний сервіс і приміщення. А саме: якщо знадобиться додаткова послуга(інтернет, флип-чарт, ноутбук, проектор...), раніше не обумовлена, її тут же реалізують. Як правило, безкоштовно. Увага до дрібниць на висоті. Наприклад:
- посуд керамічний(якщо одноразова - те картон);
- в туалеті завжди є паперові рушники;
- вода усім учасникам(з газом і без газу).
Резюмую: можна подзвонити і забронювати зал для конференції, до обумовленого часу все буде готово і немає необходимості перевіряти. Столи будуть розставлені за оптимальною схемою, флипчарт буде заряджений чистими листами, проектор налагоджений, все готово до роботи. Не треба відволікатися по дурницях. Рекомендую!

Олександр Чурсанов
http://Churs.name
тел.
38044-207-01-16
моб.
38050-526-41-58
е- mail:
[email protected]