All contents © copyright 2009 GreenWell. All rights reserved.
рус | eng

СЕРВІСИ

GreenWell надає широкий комплекс послуг з організації і проведення різних форм корпоративних, професійних і освітніх програм на високому профессиональном рівні, використовуючи власний великий досвід і знання наших партнерів.


Консультація наших фахівців допоможе Вам вибрати найбільш ефективний формат заходу відповідно до Вашого бізнес-завдання, поставлених цілей і існуючих можливостей. Ми підберемо для Вас формат заходу і розробимо його сценарій, наші бізнес-тренери нададуть усі необхідні рекомендації для успіху будущего події.
Залежно від Ваших цілей ми підкажемо, як найефективніше використати GreenWell-пространство. Для вирішення поставлених бізнес-завдань ми зможемо вибрати окремі робочі простори і навіть переобладнувати наші мультифункціональні конференц-зали. У нашому прайс-листі Ви знайдете вартість оренди на півдня (до 4 година.), на день; оренда усього центру і окремих його зон(оренда конференц-залів).
У цю послугу входить не лише оренда усього устаткування і технічних ресурсів, необхідних для Вашого заходу, але і технічний менеджмент. Це означає, що ми потурбуємося про підключення і наладку наданого нами устаткування, а також з потреби замовимо у наших партнерів наступне додаткове тіхническое оснащення:
- Устаткування для синхронного перекладу
- Плазмові панелі
- Ноутбук
- DVD- програвач/відеомагнітофон VHS
- Відеокамеру
По Вашому бажанню ми інтегруємо корпоративний стиль Вашої компанії або фірми в простір нашого тренинг-центра.Це можливо за допомогою додаткових рекламних коштів - стендів, банерів, поліграфії, а також аксесуарів для роботи(флипчарты, канцелярія та ін.), виконаних в корпоративній стилістиці. Подібна послуга допоможе зробити Ваш корпоративний тренінг особливою подією для усіх учасників.
За допомогою професіоналів кейтеринг-службы Ви зможете вибрати найбільш прийнятний формат і меню живлення і пригощання учасников події(кава-брейк, фуршет, бізнес-ланч, коктейль, корпоративний чай і т. д.)
Нова послуга від компанії «Гринвел Україна» дозволяє в дуже стислі терміни і з мінімальними витратами грошових коштів організувати конференцію з партнерами в режимі реального часу і з максимальним ефектом присутності. Відеоконференція може бути організована як між двома користувачами, так і на велике число уприватників. Для організації відеоконференції використовується устаткування провідних світових виробників. Ця послуга виявляється за підтримки компанії «ОДИКОМ».


GreenWell- сервіс - завжди пропонувати більше
*

* По вашій заявці ми готові надати вам додатковий сервіс у виді:

- Розміщення учасників конференцій в готелях Києва;
- Оформлення і доставка авіа- і залізничних квитків;
- Зустрічі / проводи в аэропорту, на ж/Д вокзалі, транспортні послуги автобусами, мікроавтобусами, легковими автомобілями усіх класів;
- Екскурсійне обслуговування.


ПРОФЕСІЙНІ ПОДІЇ

GreenWell представляє різні варіанти для ефективного вирішення ваших бізнес-завдань. Усі заходи, які ми реалізуємо, володіють чіткою організацією, відповідають високим стандартам галузі і підтримують унікальну атмосферу для розвитку Мисчи, Ідеї, Таланту. Ми також готові запропонувати Вам будь-які форми корпоративних і професійних бізнес-подій відповідно до Ваших потреб.

Діловий захід, учасники якого обговорюють актуальні моменти бізнесу, обмінюються досвідом розробляють стратегії вирішення поточних питань. По підсумках конференції, як правило, робляться певні виведення і/чи намічаються теми наступних встреч.
Групове практичне заняття з яких-небудь спеціально вибраним питанням для поліпшення професійної підготовки, підвищення кваліфікації. Результатом є підвищення ефективності застосування отриманих навичок на практиці.
Система тренувань, в процесі яких людину навчають(тренують) в якій-небудь практичній або теоретичній сфері.Результат - розвиток певних здібностей необхідних для ефективнішого ведення професійної діяльності.
Одна з найефективніших форм навчання і отримання нових знань. Основні переваги - унікальне поєднання короткої теоретичної частини і індивідуальної роботи спрямованою на придбання і закріплення практичних знань і навичок.
Аналог прес-конференції. Основна відмінність: відсутня презентаційна частина, практично відразу йдуть відповіді на питання учасників (журналістів).
«Майстерня», семінар. Цей захід, в ході якого можна не лише отримати певний набір теорії, але і негайно утілити на практиці отримані знання під керівництвом фахівця в даній області.тел.38044-207-01-16моб.38050-526-41-58 е- mail:[email protected]