ВІДГУКИ
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ
русengЯК МИ ПРАЦЮЄМО 1.Чи являється компанія
|
Гринвел Україна платником ПДВ? - ТАК, Приватне підприємство

Гринвел Україна

є платником податку на прибувальщина на загальних підставах. « » «2.»Як забронювати зал для заходу в конференц-центре Гринвел ?
- Щоб забронювати будь-який з конференц-залів Гринвел Україна , необхідно заповнити Заявку на Оренду Залу на нашому сайті. Вкажіть в Заявці усю необхідну інформацію, на основі якої ми виставимо Вам рахунок на оплату. Передоплата у розмірі 50вляется гарантією надання необхідного Вам конференц-залу.
« » « » 3.
Чи можна укласти договір на надання послуг з ЧП Гринвел Україна

?
- ЧП Гринвел Україна
надає договір суборенди нежитлового приміщення. З прикладом договору можна ознайомитися на вимогу, відправивши запит на електронну адресу: [email protected]
. « » « » 4.
Чи надаєте ви бухгалтерську документацію? - Повний пакет бухгалтерських документів видається Клієнтові після закінчення заходу.

5.
Що означає, повний день оренди конференц-залу : з 9.00 до 18.00? - Орендуючи зал в

Гринвеле
Клієнт може прийти за будь-який необхідний час доначала заходу і знаходитися в центрі Гринвел
стільки, скільки вимагається для вирішення поставлених завдань.
« » « » 6.
Чи треба оплачувати повний день оренди, якщо захід планується не довше за 4-й годинник? - Для ділових подій тривалістю 2-4 години ми передбачили можливість оренди конференц- залу на півдня. Зал буде у Вашому розпорядженні повних 4години з додатковими 30-у хвилинами для підготовки.

7.
Для нашого заходу потрібний один великий зал і три зали поменше для розділення на групи. Що ви можете нам запропонувати? - Конференц-центр

Гринвел
має в розпорядженні чотири комфортні зали, в яких можна розмістити конференцію з декількома робітниками групами.
« » 9.
Яке устаткування входить у вартість оренди? - У вартість оренди входить мультимедійний проектор, екран, флипчарт з блокнотом(10 листів) і фломастерами(4 кольори), аудіо колонки, ноутбук, лазерна указка і безпровідною інтернет. Це устаткування є в наявності в кожному конференц-залі.

« » 10.Нам хтось допоможе підключити усе устаткування? - Персонал конференц-центра підключить усе необхідне Клієнтові устаткування. Повідомте нас завчасно про те, яке устаткування вам потрібне для роботи.

11.Чи є у вас приміщення, в якому можна провести каву-паузи? Чи оплачується це приміщення додатково? - Для кави-пауз ми предоставляем приміщення
Welcome Zone , яке входить у вартість оренди. Якщо ж Клієнтові переважне окреме приміщення для розміщення живлення, можна орендувати ще один конференц-зал для проведення кави-пауз. Вартість оренди додаткового залу розраховується залежно від періоду часу, впродовж якого зал буде задіяний.

12.
Чи можна у вас замовити каву-паузи і фуршет? - Наш партнер у сфері організації живлення - виїзний ресторан

Метрополь
- смачно, різноманітно і недорого нагодує ваших гостей http:
incon-conference.org.ua ru
pageshowekokitchen .

13.
Чи можна накрити каву-паузи самим, не прибігаючи до допомоги кейтерингу? - Так, ми надаємо Клієнтові візЧи можете ви забезпечити відео « аудіо запис заходу?» - Устаткування конференц-залів Гринвел Україна// дозволяє записувати захід Клієнта на відео / аудіо носії. Ця послуга належить до категорії додаткових і тарифікується окремо./ / / /

16. Чи є у вас можливість провести захід з синхронним перекладом?
- В
ГринвелЦентрі Ваш синхронізм зможе розміститися як в окремому приміщенні, так і в кабінці для синхронного перекладу. Усе устаткування надасть за дуже конкурентною ціною і підключить наш підрядник.

17.
Чи можна провести у вашому центрі відеоконференцію? - «Гринвел Україна» успішно проводити відео і web конференції з різними країнами світу за підтримки партн

All contents © copyright 2009 GreenWell. All rights reserved.
/ « » /

« »
тел.

38044-207-01-16
« » «моб.» 38050-526-41-58

е- mail:
[email protected]
« » // / / / / /